Konstrukcje drewniane i stalowe

KONSTRUKCJE DREWNIANE I STALOWE

Tradycyjne i CNC, stalowe


Konstrukcje drewniane i stalowe to jeden z głównych elementów konstrukcyjnych budynków, szczególnie w przypadku dachów skośnych. Tworzymy więźby dachowe i inne elementy konstrukcyjne drewniane i stalowe. W ELDACH mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji drewnianych i stalowych. Posiadamy własny park maszynowy, który umożliwia nam obróbkę drewna i blachy w tradycyjnych technologiach oraz w nowoczesnych technologiach CNC.

 

Więźby dachowe to elementy nośne dachu, które łączą elementy składowe dachu, takie jak krokwie, rygle i stemple. Dzięki więźbie dachowej, możliwe jest utworzenie kształtu dachu i nadanie mu niezbędnej sztywności. W ELDACH projektujemy i wykonujemy więźby dachowe na podstawie indywidualnych potrzeb klienta, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Precyzyjne konstrukcje wykonujemy z drewna iglastego lub liściastego o odpowiedniej wilgotności. Stosujemy tylko drewno o odpowiedniej jakości, dzięki czemu konstrukcje są odporne na warunki atmosferyczne i wytrzymałe. Tradycyjne konstrukcje dachowe umożliwiają nam przygotowanie i wycinanie na miejscu budowy więźby oraz zastosowanie ewentualnych zmian.

Konstrukcje drewniane CNC to jedna z coraz bardziej popularnych technologii, jaki stosujemy także w ELDACH. CNC (Computer Numerical Control) to metoda produkcji, w której maszyny sterowane są komputerowo, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji i powtarzalności w tworzeniu elementów. Konstrukcje drewniane wykonane przy użyciu technologii CNC charakteryzują się nie tylko dużą dokładnością, ale także szybkością i atwością produkcji.

Szukasz rzetelnej firmy, która wykona dla Ciebie konstrukcje drewniane lub stalowe?

W ELDACH tworzymy konstrukcje, które przetrwają próbę czasu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI